Power Supply Mean Well EDR-75-24 EDR-120-24 EDR-150-24 24VDC 3.2A 5A 6.5A
MEAN WELL
Computers & Accessories  >>  Desktop & Laptop Components  >>  Power Supply Units
Product Description
Power Supply Mean Well EDR-75-24 EDR-120-24 EDR-150-24 24VDC 3.2A 5A 6.5A เป็นสินค้ายอดนิยม คุณภาพดี เหมาะสำหรับผู้ที่ต้องการความคุ้มค่า ใช้งานได้จริง สามารถเช็คราคาล่าสุดและโปรโมชั่นได้จาก Shopee